г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Знайомтесь, Ваш новий дільничний інспектор міліції
11
нбр 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Знайомтесь, Ваш новий дільничний інспектор міліції

 

Дільничний – вартовий закону і правопорядку, справедливості і спокою. Так, у Жеребковому та Новогеоргіївці

 дільничний інспектор міліції Ананьївського РВ ГУМВС капітан міліції Олег Іванович Марковський на стражі порядку чатував протягом дванадцяти років, а 1 листопада цього річ пішов на заслужений відпочинок. Нагородою за добросовісну службу стала відзнака МВС України «За відзнаку в службі» ІІ ступеня, а за 25-річний стаж –  «За сумлінну службу» І ступеня.

Вітаємо Олега Івановича, дякуємо за відданість службі та бажаємо наснаги й нових здобутків, адже після 40 років життя лише починається.  

Час плине, а для захисту правопорядку на півночі Ананьївського району призначено нового дільничного. Знайомтесь, лейтенант міліції Балакан Володимир Анатолійович. Службу в органах внутрішніх справ розпочав ще у 2001 році на посаді міліціонера-водія Ананьївського райвідділу, з 2007 року перебував на посаді помічника оперативного чергового чергової частини, тож не з чуток знає про роботу міліції й здатен дотримуватись букві Закону за для безпеки громадян. За час служби нагороджений відзнакою МВС України «За сумлінну службу» ІІІ ступеня.

Повідомляємо, що Балакан В.А. приймає громадян тричі на тиждень у приміщеннях Жеребківської та Новогеоргіївської сільських рад (вівторок  з  900 до 1100  год., четвер з 1800 до 2100 год., субота – з 1000 до 1300 год.). У разі нагальної потреби, з дільничним можна зв’язатись за тел. 096-15-41-834, 066-648-23-78.

Ігор Лещенко,

начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області,

полковник міліції