г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Поради випускникам школи-інтернат щодо соціального та правового захисту
28
май 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Поради випускникам школи-інтернат щодо соціального та правового захисту

Промайнули шкільні роки і напередодні випускного юнаки та дівчата постають перед питанням вибору професії та життєвого шляху. Вихователі й педагогічний колектив Ананьївської школи-інтернату впродовж всього терміну навчання прикладали максимум зусиль, щоб наділити своїх вихованців найкращими якостями людини та пристосувати їх до самостійного життя, адже переважна більшість дітей являються сиротами або вихідцями з неблагополучних сімей.

 

До процесу соціальної та правової орієнтації випускників школи-інтернату долучились працівники соціальних служб району та правоохоронних органів. Так, цього тижня відбувся традиційних для цієї пори року круглий стіл на тему «Соціальний та правовий захист випускника», участь у якому, крім вищезазначених, прийняли участь 35 учнів та їх батьків.

Метою заходу стало надання роз’яснень випускникам щодо питань їхнього самостійного становлення в житті після навчання. Учасник заходу начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС майор міліції Володимир Положенко акцентував увагу на дотриманні особистої дисципліни, законослухняності та уникнення скоєння правопорушень. «Уникайте спілкування з підозрілими особами та компаніями, які ведуть аморальний спосіб життя та схиляють до цього інших. Адже один невірний крок у юнацькому віці може зашкодити у майбутньому.» – додав міліціонер, розповівши про наслідки адміністративних та кримінальних правопорушень.

Працівники соціальних служб в свою чергу довели присутнім про правила участі в Державних соціальних програмах щодо навчання, працевлаштування та фінансового забезпечення та роз’яснили, які служби, і яким чином будуть здійснювати в подальшому їх соціальний супровід, роздавши слухачам буклети з вказаної тематики.

Підсумовуючи результати зустрічі, слухачі підтвердили її доцільність, внаслідок якої вони впевнилися у соціальному захисті, подальшому успішному навчанні та професійному житті.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області