г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ОДЕЩИНИ ЗАКЛИКАЄ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ БУТИ УВАЖНИМИ І ОБЕРЕЖНИМИ НА ДОРОГАХ
10
апр 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ОДЕЩИНИ ЗАКЛИКАЄ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ БУТИ УВАЖНИМИ І ОБЕРЕЖНИМИ НА ДОРОГАХ

З приходом весни молодь віддає перевагу двоколісному транспорту. Чимало водіїв, часто забувають про правила дорожнього руху і стають винуватцями дорожньо-транспортних пригод.

Їдучи на двоколісних машинах, молоді люди перевищують встановлену швидкість, їздять без мотошоломів, що посилює наслідки дорожньо-транспортних пригод. Найстрашніше те, що такі гонщики небезпечні для оточуючих, як для пішоходів, так і для водіїв.

Як приклад, у поточному році на території Одеської області скоєно 23 ДТП за участю мототранспорту, з них 13 пригод, в яких 3 людини загинули, 14 отримали травми різного ступеню тяжкості. Як правило, потерпілі – молоді люди.

Державтоінспекція звертається до водіїв мототранспорту: не грайте зі швидкістю, бережіть своє життя, дбайте про безпеку тих, хто вас оточує. Не виїжджайте без мотошоломів та спеціальної екіпіровки. Пам'ятайте, що поза межами населеного пункту, ваша швидкість не повинна перевищувати 80 км/год - для мотоциклів, 60 км/час - для мопедів! Поворот наліво і розворот дозволяються на дорогах з однією смугою для руху, в кожному напрямку та без трамвайної колії посередині.

Державтоінспекція Одеської області закликає автомобілістів бути уважними і обережними при маневрах! Дивиться в дзеркала заднього та бокового виду! Будьте дуже уважними при перестроюванні, завчасно включайте світлові покажчики повороту і вчасно їх вимикайте, щоб не вводити в оману інших водіїв та не створювати аварійних ситуацій. Будьте ввічливими та чемними на дорозі!

Сектор профілактичної роботи Управління ДАІ Одеської області