г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Оперативна нарада голів сільських рад. Накладення стягнень адміністративною комісією є прикладом для недопущення вчинення правопорушень
12
сен 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Оперативна нарада голів сільських рад. Накладення стягнень адміністративною комісією є прикладом для недопущення вчинення правопорушень

В Ананьївській райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада голів міської та сільських рад, у якій прийняв участь заступник начальника районного відділу – начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС Володимир Положенко.

Поряд з нагальними на сьогоднішній день питаннями на нараді розглянуто стан роботи адміністративних комісій при сільських радах Ананьївського району та порядок накладення адміністративних стягнень на правопорушників.

В. Положенко звернувся до голів сільських рад, які очолюють адміністративні комісії на місцях, своєчасно реагувати на надіслані адміністративні справи та негайно повідомляти райвідділ про прийняте рішення.

При цьому перший заступник голови райдержадміністрації Іван Осадчий підтримав доповідача та нагадав присутнім про їх авторитетність у сільських радах, компетенцію в даному питанні та дієвість заходів. Адже, заслухання правопорушника перед громадою й застосування адміністративного стягнення  (навіть попередження) до одного – стане прикладом для інших, що унеможливить допущення подібного односельцями. 

Окремо Володимир Миколайович торкнувся питання необхідності згуртування громадян навколо національної ідеї відстоювання незалежності й суверенітету України для успішного завершення антитерористичної операції та облаштування переселенців з АР Крим та східних областей України в Ананьївському районі.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області