г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Відділення Державтоінспекції Ананьївського РВ звітує про роботу за січень 2014 року
07
фев 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Відділення Державтоінспекції Ананьївського РВ звітує про роботу за січень 2014 року

З початку 2014 року на території м. Ананьєва скоєно одну дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої водій мопеду отримав тілесні ушкодження та був доставлений для надання медичної допомоги до Ананьївської районної лікарні. Основною причиною скоєння даної пригоди є нехтування водієм елементарними правилами дорожнього руху, дотримуючи яких можна було уникнути біди.

У зав’язку з різким погіршенням погодних умов, працівниками Державтоінспекції Ананьївського району спільно з органами місцевого самоврядування, ДСНС та дорожніми організаціями, значну увагу було приділено питанню забезпечення безперебійного руху транспортних засобів на території м. Ананьєва та на автомобільних дорогах, які пролягають по території Ананьївського району.

Посадовими особами відділення ДАІ Ананьївського РВ направлено 1 припис та 10 вимог керівникам дорожніх та комунальних підприємств щодо проведення розчистки проїзної частини від снігу та оброблення її протиожеледними матеріалами, за невиконання припису складено один адміністративний протокол відносно керівника дорожньої організації.

Також увагу працівників міліції було звернено на дотримання правил дорожнього руху водіями «Шкільних автобусів» під час здійснення перевезень дітей до місць навчання. Згідно направленого припису, виїзд шкільних автобусів був обмежений, що знизило ризик неприємних ситуацій з транспортними засобами даної категорії на дорогах.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху на залізничних переїздах під час перевезення пасажирів у період з 05 по 11 лютого 2014 року на території Одеської області проводяться профілактичні заходи «Залізничний переїзд», під час яких працівниками ДАІ буде посилено контроль за дотриманнями учасниками дорожнього руху правил проїзду залізничних переїздів, а також проведено їх позачергове обстеження.

Шановні учасники дорожнього руху: водії та пішоходи, будьте взаємно ввічливими, дотримуйтесь правил дорожнього руху, адже навіть один необдуманий та необережний крок може призвести до сумних і навіть трагічних наслідків.

 

Микола Котлик, начальник ВДАІ Ананьївського РВ, капітан міліції