г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Виїзний прийом громадян керівництва Ананьївського РВ ГУМВС
01
нбр 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Виїзний прийом громадян керівництва Ананьївського РВ ГУМВС

Керівництво Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, згідно затвердженого графіку, зазвичай проводить прийом громадян в своїх  службових кабінетах. Зважаючи на віддаленість деяких населених пунктів від райцентру та важкості транспортування, було прийнято рішення проводити виїзний прийом громадян у сільських радах Ананьївського району. Протягом місяця правоохоронці відвідали 4 сільські ради Ананьївщини, серед яких: Долинська, Коханівська, Жеребківська та Новоолександрівська.

Під час зустрічі заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки майора міліції  В’ячеслава Бабіча у с. Жеребкове Ананьївського району  директор місцевої школи Світлана Мулик поскаржилась двох дев’ятикласників: один з них порушує дисципліну на уроках, грубіянить, сперечається з вчителями, інший – тривалий час не відвідує школу. В’ячеслав Вікторович одразу ж направив працівника кримінальної міліції у справах дітей до помешкань порушників дисципліни. У ході перевірки встановлено, що  один з школярів проживає з батьком та мачухою, а інший – у неповній сім¢ї.  З батьками та їх дітьми проведено індивідуально-профілактичні бесіди виховного характеру; відносно батьків складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 184 ч. 1 КУпАП «Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей».

У Долинському та Коханівці звучали питання і прохання, які не стосувалися компетенції міліції (оформлення пільг, спадщини та розірвання шлюбу), однак селянам було надано консультації, щодо шляхів та місць вирішення їхньої проблеми.

 Під час прийому громадян у с. Новоолександрівка до заступника начальника відділу – начальника кримінальної міліції майора міліції Юрія Тищенка звернулася місцева жителька Наталя, поскаржившись на швидку їзду  місцевих водіїв. 

Працівникам відділення ДАІ Ананьївського РВ було вказано на проведення позачергового рейду на автомобільних лихачів.

Пані Олена звернулася до Юрія Сергійовича за консультацією щодо вступу її сина до вищого навчального закладу ОВС, жінці було надано перелік необхідних документів для оформлення та запропоновано зв’язатися з працівниками сектора кадрового забезпечення відділу за більш детальною інформацією.

По закінченню прийому громадян, з керівництвом Ананьївського РВ мали змогу поспілкуватися й голови сільських рад. Так, сільський голова Долинської СР Михайло Думітрашко порушив питання малозабезпечених та неблагополучних сімей, батьки яких приділяють неналежну увагу вихованню своїх дітей.

Незначну кількість громадян, що звернулися до правоохоронців, керівництво райвідділу визначило позитивним, що свідчить про якісну роботу дільничних інспекторів міліції, які своєчасно та в повному обсязі вирішують звернення громадян, що надходять до них.

До кінця року заплановано провести прийом громадян й в інших сільських радах. Адже при безпосередніх зустрічах та діалогах зміцнюється довіра населення до міліції.

 Анна Твердохліб,

 інспектор по роботі з населенням та ГФ  СДІМ Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області,

 капітан міліції