г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Основне завдання: не допустити масових заворушень
05
май 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Основне завдання: не допустити масових заворушень

05 травня 2014 року в Ананьївській райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада голів міської та сільських рад, у якій прийняв участь заступник начальника районного відділу – начальник міліції громадської міліції Ананьївського РВ ГУМВС Володимир Положенко. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув під час трагічних Одеських подій 2 травня.

Поряд з буденними питаннями на порядку денному розглянуто стан забезпечення громадського порядку під час проведення масових спортивних заходів. Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Тетяна Косенко доповіла присутнім про якісну роботу працівників Ананьївської міліції щодо забезпечення громадського порядку та громадської безпеки, запобігання проявам насильства та неналежної поведінки вболівальників на спортивних майданчиках під час підготовки та проведення на території Ананьївського району масових спортивних заходів. Крім того, було зазначено про належну взаємодію міського та сільських голів  з районним відділом ГУМВС України в Одеській області.

Володимир Положенко наголосив, що працівники Ананьївського райвідділу постійно приймають участь у вищевказаних заходах й додав: «На сьогодні основне завдання: не допустити масових заворушень та захвату адміністративних будівель в районі. Сподіваюсь, що міліцію в даних питаннях підтримають усі небайдужі жителі Ананьївського району».

Редактор районної газети «Вісті Ананьївщини», голова Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації Володимир Сєдов висловив своє бачення подальших дій щодо уникнення небезпеки для громадян та запропонував створити Комітет захисту жителів Ананьївського району.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області