г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → «Відкритість правоохоронної системи – запорука довіри громадян» -
08
дек 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

«Відкритість правоохоронної системи – запорука довіри громадян» -

Під таким гаслом відбулась зустріч Ананьївських правоохоронців з вихованцями міської школи-інтернату в рамках Всеукраїнського тижня права за ініціативою відділу «Ананьївське бюро правової допомоги» Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

«Зміцнення партнерських, шанобливих стосунків між правоохоронними  органами і громадянами, підвищення рівня довіри підростаючого покоління до правоохоронної системи – основна мета екскурсії школярів» - зазначив напередодні зустрічі  начальник Ананьївського відділення поліції Юрій Тищенко.

 

У ході екскурсії школярі відвідали службові кабінети відділення, ознайомилися зі специфікою роботи різних напрямків служби, оглянули приміщення ізолятору тимчасового тримання.

Правоохоронці запросили відвідувачів до актової зали, де продемонстрували  спеціальні засоби та обмундирування, що використовують в повсякденній роботі. Поліцейський старший сержант поліції Олександр Сагайдак провів короткий екскурс по правилам поводження зі зброєю та допомагав гостям приміряти бронежилети й каски.  Юнаки і дівчата з завзяттям, тримаючи в руках, розглядали гумові кийки й навчальну зброю.

  

Так як основним напрямком діяльності старшого інспектора з ювенальної превенції являється профілактика дитячої злочинності, старший лейтенант поліції Володимир Балакан розповів про види правопорушень та відповідальність, яку можуть нести неповнолітні, наголосив на дотриманні правил дорожнього руху й попередив учнів про неприпустимість вживання тютюнових виробів та алкогольних напоїв. Особливу увагу інспектор звернув на питання самовільного залишення навчального закладу (школи-інтернату) тапроблеми підліткової злочинності.

В свою чергу старший інспектор з кардового забезпечення відділення майор поліції Анна Вакарчук розповіла учням про переваги вступу хлопців та дівчат до вищих навчальних закладів органів внутрішніх справ України, а саме: забезпечення житлом на період навчання, присвоєння офіцерського звання по закінченню вишу та гарантоване подальше працевлаштування в Ананьївському відділенні поліції.

Поліцейські відповіли на усі питання допитливої молоді, наостанок побажали школярам успіхів в навчанні та суворого дотримання особистої дисципліни і закону. На свою адресу правоохоронці почули слова подяки від школярів та їхніх вихователів. «По дорозі до гуртожитку вихованці з захватом ділились враженнями від екскурсії та демонстрували один одному свої зображення на фото зі спецзасобами.» - зазначила викладач школи-інтернату Альона Гондюл, що супроводжувала дітей. 

 

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області