г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Дружня бесіда правоохоронця в з дітьми
20
нбр 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Дружня бесіда правоохоронця в з дітьми

 

Діти – майбутнє нації і саме від вкладу в їхнє виховання залежить наш завтрашній день. Добре, коли батьки приділяють цьому достатньо уваги. Однак, серед нас є  й такі, хто обділений родинним теплом та батьківськими настановами. Педагогічний склад Ананьївської загальноосвітньої школи-інтернату розділяють свою любов та тепло поміж більш ніж двохсот вихованців. Та не завжди діти прислухаються до слів вихователів, особливо у підлітковому віці, адже вважають себе дорослими.

З метою виховання до школи-інтернату з робочим візитом завітали працівники Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області. Учням восьмого та дев’ятого класів оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей розповів про правила поведінки у громадських місцях та, зокрема, у навчальному закладі. Старший лейтенант міліції Олег Васильєв повідомив про наслідки порушень закону щодо крадіжок, вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління та зауваживши: «Складення адміністративного протоколу, здавалося б за незначне порушення, сьогодні – може зашкодити у майбутньому працевлаштуванні, а крадіжка – взагалі накласти клеймо на все життя».

Особливу увагу міліціянт приділив питанню самовільного залишення навчального закладу, адже підлітки йдуть на такий крок у пошуках «кращого» життя, не підозрюючи, що їх чекає на вулиці.  

В цілому, зустріч пройшла у дружній невимушеній обстановці. Олег Миколайович запевнив учнів, що є не лише представником влади, а й просто товаришем, надав номер свого мобільного телефону та запропонував звертатися дітям в індивідуальному порядку, якщо в цьому є потреба.

Після загальних зборів правоохоронець, за участю дитячого психолога, провів бесіду з дітьми, які потребують найбільшої уваги із-за порушень дисципліни у навчальному процесі. Під час дружньої розмови хлопці поділились з товаришем в погонах своїми переживаннями та дали слово уникати порушень дисципліни.

  

Анна Твердохліб, інспектор по роботі з населенням та ГФ Ананьївського РВ

ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції