г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → ОЧІЛЬНИК МІЛІЦІЇ ОДЕЩИНИ РОЗПОВІВ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО РОБОТУ ПРАВООХОРОНЦІВ (ФОТО, ВІДЕО)
29
дек 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

ОЧІЛЬНИК МІЛІЦІЇ ОДЕЩИНИ РОЗПОВІВ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО РОБОТУ ПРАВООХОРОНЦІВ (ФОТО, ВІДЕО)

Начальник ГУМВС України Одеській області Іван Катеринчук під часзустрічі з журналістами розповів про діяльність міліції регіону протягом року.

Перш за все, - звернувся до присутніх головний міліціонер Одещини, я хочу зупинитися на трьох моментах. Перший це боротьба з гральним бізнесом. З цього питання є чітка позиція держави та МВС: гральний ;бізнес поза законом, тож та існувати він не повинен. На сьогоднішній деньправоохоронцями припинено діяльність 29 гральних закладів, вилучено 362одиниці грального обладнання та відкрито 22 кримінальних провадження».

Іван Петрович закликав громадян повідомляти до міліції про відомі їм фактипорушень законодавства у цій сфері для негайного реагування таприпинення.

Наступне питання, на якому акцентував Іван Катеринчук, - це курильнісуміші. «Одеські правоохоронці першими почали боротися з цим негативнимявищем. Нам допомагали громадські активісти. У результаті зараз жоднаточка курильних сумішей не продає». Але начальник обласної міліції знову ж таки звернувся до громадськості з проханням повідомляти про виявленнянових місць продажу цієї отрути.

Третя подія, на якій зупинив увагу правоохоронець, - це крадіжка золота зУправління національного банку України в Одеській області. Він розповів про схему, що використовували зловмисники, та хід розслідування даноїрезонансної справи: «Ми встановили підозрюваного. Зараз цей чоловікзнаходиться на території Криму, куди він виїхав ще до надходження заяви.Розслідування за даним фактом продовжується».

Після цього представники засобів масової інформації ставили питання. що їхцікавлять, та отримували на них відповіді. В основному, вони стосувалисятерористичних актів, що мали місце в Одесі, та люстрації правоохоронців. «Ми діємо суворо в рамках закону, - наголосив генерал-майор міліції, - єграфік проведення люстрації, затверджений Кабміном, і ми будемо чітко йогодотримуватися. На теперішній час вже звільнено одного мого заступника. Зараз готуються списки працівників, які підпадають під дію цього закону. Уберезні – травні перевірятимуться всі міліціонери, від генерала до сержанта».

На завершення зустрічі Іван Петрович привітав усіх жителів Одеси та областіз наступаючими новорічними й різдвяними святами та побажав їм добра та миру.

За матеріалами ВЗГ ГУМВС України в Одеській області