г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Кримінальні хроніки
15
май 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Кримінальні хроніки

Останнім часом із збільшенням серед учасників дорожнього руху скутерів та мопедів почастішали випадки злочинних зазіхань на них. Так, працівниками Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області встановлено, що п’ятнадцятирічний Юрій близько першої години у Великодню ніч з двору багатоквартирного будинку по вул. Леніна незаконно заволодів мопедом, залишеним господарем без нагляду. Щоб не виказати себе, юнак залишив вкрадене на території домоволодіння бабусі, запевнивши жінку, що являється його власником. Вже наступних вихідних парубок примітив залишений на всю ніч без нагляду двоколісний транспортний засіб біля одного з багатоквартирних будинків по вул. Дзержинського. За аналогічним сценарієм він перегнав мопед до місця схованки.

Наразі юнак зізнався у скоєному, викрадені мопеди повернув власникам. Порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

У ході оперативно-розшукових дій працівниками Ананьївського РВ встановлено особу, що скоїла крадіжку DVD-програвача з приміщення Долинського відділу зв’язку. Нею виявився 22-річний місцевий житель, який зізнався у скоєнні правопорушення. Порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Юрій Тищенко, заступник начальника відділу – начальник кримінальної міліції Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції