г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Дільничний офіцер поліції по обслуговуванню міста Ананьєва виступив зі звітом на засіданні виконкому (ФОТО)
14
апр 2017
автор: Ананьївське відділення поліції

Дільничний офіцер поліції по обслуговуванню міста Ананьєва виступив зі звітом на засіданні виконкому (ФОТО)

Нещодавно у Ананьївській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету, де дільничний офіцер поліції Ананьївського відділення поліції Сергій Синиця виступив перед присутніми зі звітом за перший квартал 2017 року.

 

Лейтенант поліції доповів про стан криміногенної обстановки в місті Ананьєві, навів статистичні дані по складеним протоколам про адміністративні правопорушення, розповів про контрольні злочини та звернув увагу присутніх на обсяги обслуговуючої території. Так, Ананьївський район обслуговують чотири штатних дільничних офіцери поліції та всього один офіцер – територію районного центру та додатково Кохівської сільської ради.

Разом з тим, було розглянуто питання про роботу розважальних закладів міста у нічний час. Сергій Олегович з даного приводу зазначив: «Сили працівників поліції, задіяних в охороні публічного порядку, направлено на запобігання та попередження вчинення правопорушень. Однак, із-за тривалої роботи розважальних закладів, перебування значної кількості відпочиваючих в цих закладах та на вулицях міста, не завжди  вдається координувати дії громадян-правопорушників.»      

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», рішенням виконавчого комітету встановлено режим роботи для кафе, барів, ресторанів.

Всі присутні зійшлись на думці про те, що лише при дієвій охороні публічного порядку з боку поліції та дотриманні чинного законодавства з боку відвідувачів і власників розважальних закладів можна буде забезпечити спокій мешканців міста.

 

 

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області