г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Підсумки футбольних перемог
24
янв 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Підсумки футбольних перемог

Неодноразово протягом минулого 2013 року у засобах масової інформації висвітлювались матеріали про трудові будні Ананьївської міліції. Однак, не залишилась осторонь прихильність міліціонерів до спорту та їх досягнення на футбольному полі. 

 

Під егідою сектору у справах сім`ї, молоді та спорту Ананьївської райдержадміністрації підведено підсумки спортивних досягнень районних спортсменів, зокрема футболістів ФК «Р.О.В.Д», які протягом року прийняли участь у більш ніж тридцяти матчах, в тому числі й товариських та з честю відстоювали Ананьївський район на регіональних змаганнях.

Правами керівництва міста та району спортсмени-правоохоронці були нагороджені Кубком та почесними грамотами. Окремо відзначено духовного наставника ФК «Р.О.В.Д.» Юрія Тищенка та вручено подарунковий футбольний м’яч.

           

Тренер команди Павло Гавага побажав футболістам натхнення та нових звершень на спортивних теренах, у службовій діяльності та особистому житті; а в знак подяки за майстерність своїм підопічним вручив нову футбольну форму.

            

 

Анна Твердохліб, інспектор РНГФ Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції 

 Фото: Олег Тірон