г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Забезпечення правопорядку на території Ананьївського району та вдосконалення взаємодії з органами місцевого самоврядування та громадськістю
27
нбр 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Забезпечення правопорядку на території Ананьївського району та вдосконалення взаємодії з органами місцевого самоврядування та громадськістю

На черговій семінар-нараді Ананьївської районної державної адміністрації за участю голів сільських рад Ананьївського району та голів громадських формувань, що здійснюють охорону громадського порядку в районі, виступив заступник начальника Ананьївського РВ ГУМВС – начальник міліції громадської безпеки Володимир Положенко.

У ході зустрічі основну увагу звернуто на  стан забезпечення правопорядку на території Ананьївського району та вдосконалення взаємодії з органами місцевого самоврядування та громадськості. Правоохоронець доповів присутнім, що за результатами проведеної інвентаризації громадських формувань, у зв’язку з незадовільною роботою, 7 громадських формувань  на території району було ліквідовано, разом з тим, 2 – створено. Станом на 25.11.2014 року на обліку в Ананьївському РВ ГУМВС перебувають 6 об’єднань з охорони громадського  порядку, членами яких є 68 громадян:  в м. Ананьєві – 4 ГФ: «Сокіл» м. Ананьїв (з числа педагогічного колективу Ананьївського аграрного професійного ліцею), «Варта» м. Ананьїв (з числа педагогічного колективу Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму); «Захисник» м. Ананьїв (з числа працівників ПП «Ананьїв-Хліб»), «Самооборона міста Ананьєва»;  в сільській місцевості – 2 громадські формування: Точилівської та Байтальської сільських рад.

В. Положенко довів присутнім показники роботи членів громадських формувань: виявлено 16 правопорушень, за якими складено протоколи про адміністративні правопорушення. Основний вклад громадських формувань в допомозі міліції – участь в охороні громадського порядку у вечірній час доби у вихідні та святкові дні, під час проведення масових заходів. Найбільшої подяки керівники громадських формувань отримали від міліціонера за допомогу в чергуванні у дні виборчого процесу на виборчих дільницях. Особливою згуртованістю та активністю відзначились ГФ «Самооборона міста Ананьєва» та «Варта». 

Присутні залишились єдині в думці щодо доцільності взаємодії між громадськістю та правоохоронними органами в забезпеченні правопорядку на території Ананьївського району виразивши бажання продовжувати роботу в даному напрямку.

  

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області