г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Ветерана не залишили без уваги. Адже 9 травня – їх день …
15
май 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Ветерана не залишили без уваги. Адже 9 травня – їх день …

Уже 69 років відділяє від останніх залпів Великої Вітчизняної війни. Приємно, що серед нас ще є учасники тих страшних подій, ті, хто нехтуючи своїм здоров’ям, захищав Батьківщину задля мирного життя нащадків – наші ветерани.

9 травня працівники Ананьївського РВ навідалися до свого старшого товариша – ветерана Великої Вітчизняної війни, ветерана органів внутрішніх справ, капітана міліції, підполковника запасу Павла Гордовського.

Свій військовий шлях П. Гордовський розпочавна будівництві Новосибірського військового заводу, продовжив за кермом автомобіля, доставляючи боєприпаси, продовольство та військову техніку. Приймав участь у військових діях в далекій Японії. З перемогою повернувся додому лише у грудні 1945 року. Не роздумуючи, продовжив службу в органах внутрішніх справ.

Найбільшим життєвим надбанням ветерана стали дружина, з якою більше 65-ти років разом, та нащадки: троє дітей, п’ятеро онуків та п’ятеро правнуків.

Павло Трохимович радо запросив до будинку та прийняв привітання колег-міліціонерів. У свої 92 роки ветеран доволі бадьорий, хоча помітно як важко дається йому пересування.

За проханням гостей Павло Трохимович розповів про найбільш значущі випадки на бойових теренах. Його розповідь розчулила та змусила замислитись, на скільки героїчна людина поруч. Досвідчений учасник Великої Вітчизняної побажав молодому поколінню:«Лише мирного неба над головою. Ми за це воювали.».

Незважаючи на свій поважний вік та стан здоров’я, проводжаючи гостей, підполковник мужньо потиснув руки чоловікам, а жінкам-міліціонерам – поцілував, як личить справжньому офіцеру.

Анна Твердохліб, Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області