г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Основне завдання: безпека громадян
13
фев 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Основне завдання: безпека громадян

В Ананьївській райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада голів міської та сільських рад, у якій прийняв участь заступник начальника районного відділу – начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС Володимир Положенко.Серед винесених на порядок денний питань, значна увага приділялася роботі в Ананьївському районі у особливий період.

Правоохоронець поінформував присутніх про вжиті заходи щодо посилення охорони громадського порядку та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району та наголосив на необхідності термінового обстеження бомбосховищ та упорядкування їх.

Окремо правоохоронець зупинився на питанні забезпечення безпеки пенсіонерів і самотніх осіб похилого віку в районі. «Однією з головних причин скоєння злочинів відносно осіб похилого віку є те, що на даний час на території району великий рівень безробіття, особливо у сільській місцевості, а особи похилого віку проживають в основному самі та отримують пенсії, в результаті чого викликають інтерес та стають легкою здобиччю злочинців.» - повідомив В. Положенко.

З метою попередження правопорушень відносно самотніх осіб, постійно проводиться профілактична робота з раніше судимими особами, які вчиняли тяжкі та особливо тяжкі злочини у відношенні осіб похилого віку. Дільничних інспекторів міліції Ананьївського РВ орієнтовано на активізацію роботи під час здійснення поквартирних і подворових обходів, їм рекомендовано звертати увагу на самотніх осіб похилого віку, які потребують соціального захисту.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області