г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Залишене без нагляду краще не чіпати
09
фев 2017
автор: Ананьївське відділення поліції

Залишене без нагляду краще не чіпати

Січневого вечора 27-річна місцева мешканка у компанії друзів навідалась до одного з розважальних закладів міста. Присівши за столик, жінка помітила жіночу зимову куртку, яка лежала неподалік. Вже покидаючи заклад, панянка прихопила чужий верхній одяг, мотивуючи тим, що ніхто з присутніх не звернув увагу та не забрав його.

Зачиняючи заклад, одна з працівниць спохватилась із-за відсутності своєї зимової куртки та відразу звернулася до працівників Ананьївського відділення поліції. По даному факту розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

У ході подальших слідчий (розшукових) дій встановлено, що жінка приміряла  знахідку й виявила, що розмір їй не підійшов. Щоб добро не пропадало, куртку пані подарувала своїй невістці, яка в обновці не посоромилась прогулюватись по місту. Завдяки увазі громадян та налагодженій співпраці між поліцією і населенням, одяг повернуто власниці, а підозрювана надала правдиві свідчення.

 

«Аналізуючи ситуацію, звертаємо Вашу увагу на те, що зовнішній вигляд предмета може приховувати його справжнє призначення, тому замість випадково залишених у публічному місці речей можуть бути спеціально покинуті замасковані (об’ємні сумки, валізи, ящики) вибухові пристрої тощо» - зауважив начальник Ананьївського відділення поліції Юрій Тищенко. 

 

Шановні громадяни! Будьте обережні та обачні. У разі виявлення предметів, що знаходяться тривалий час без нагляду, інформуйте адміністрацію закладу, або відділення поліції за телефоном 2-12-04, або «102».

 

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області