г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН
24
янв 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН

Події на Сході України та застосування вибухових пристроїв останнім часом набули широкого суспільного резонансу по всій території держави, в тому числі на території, як м. Одеси, так і території області.

У сьогоднішніх умовах загострення суспільно-політичної ситуації в державі є вкрай необхідним проведення профілактичних та попереджувальних правоохоронних заходів. Правоохоронні органи Одещини постійно вживають заходи, які спрямовані на забезпечення громадського порядку та особистої безпеки жителів міста.

З метою стабілізації оперативної обстановки на території регіону, попередження скоєння резонансних і терористичних злочинів та у відповідності до рішення відеоселекторної наради уряду на чолі з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком від 23.01.2015, особовий склад правоохоронних органів, в т.ч. й Одещини переведено на посилений варіант несення служби з охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху.

Для якісного проведення вказаних заходів працівникам міліції необхідна допомога та підтримка громадськості.

У зв’язку з цим правоохоронці звертаються до всіх свідомих та небайдужих громадян з проханням повідомляти будь-яку інформацію, що стосується підозрілих предметів, виявлених в місцях роботи, проживання чи масового скупчення людей, а також пересування груп людей і невстановленої техніки, підозрілі автомобілі, які знаходяться тривалий час без нагляду, оренди житла або тимчасового поселення незнайомих осіб, що викликають підозру, виношують сепаратистські наміри з нагнітання обстановки або можуть бути причетні до скоєнні терористичних актів, тощо.

У разі виявлення подібних фактів просимо негайно інформувати про них на «гарячу лінію» Головного управління МВС України в одеській області за тел. (048) 779-40-92, 779-40-61 або чергову частину Ананьївського РВ ГУМВС за тел. 2-12-04, 102.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області