г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Боротьба з ігровими автоматами
19
мар 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Боротьба з ігровими автоматами

        

У кожної людини протягом життя з’являються захоплення та хобі. Приємно, коли улюблена справа одночасно приносить задоволення й не шкодить життю: фізично, морально, матеріально. Для деяких людей захопленням стали ігрові автомати. Сподівання на удачу й швидке збагачення, прогресуючий азарт може призвести до патологічного потягу та звикання – до ігроманії. Таку залежність прирівнюють до наркоманії та вважають захворюванням.

Згідно чинного законодавства, в Україні гральний бізнес та участь в  азартних іграх заборонені. Тому для власників розважальних закладів, серед переліку послуг яких є ігрові автомати, передбачена кримінальна відповідальність. Так, за порушення ст. 203-2 Кримінального Кодексу України, тобто за зайняття гральним бізнесом передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до  сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом, – караються  штрафом  від  сорока  тисяч до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з  конфіскацією грального обладнання.

Шановні громадяни, якщо Ви володієте інформацією щодо діяльності на території м. Ананьєва та району закладів, що надають послуги у сфері азартних ігор, повідомляйте працівників Ананьївського РВ ГУМВС. Конфіденційність гарантовано! Звертайтесь за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, або телефонуйте 102 чи 2-12-04.

 

Ігор Лещенко, начальник Ананьївського РВ ГУ МВС України в Одеській області, полковник міліції