г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Повідомляє Ананьївський РВ: чергові крадіжки розкрито
30
апр 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Повідомляє Ананьївський РВ: чергові крадіжки розкрито

 

 Мешканець одного з прилеглих до райцентру сіл – Сергій, ввечері 20 квітня 2014 року попрямував на власному автомобілі до церкви в м. Ананьїв для освячення паски, взявши з собою – як він пояснив, для самооборони свою гладкоствольну мисливську рушницю, 16 калібру. Прямуючи нічними вулицями, чоловік зупинився біля одного з приміських розважальних закладів, щоб купити води. Сподіваючись на те, що швидко повернеться, автомобіль залишив не зачиненим, однак, зустрівши у закладі друзів, затримався. Повернувшись, Сергій усвідомив, що став жертвою крадіжки: рушниці в машині не було.

У ході оперативно-розшукових заходів працівниками Ананьївського райвідділу було встановлено особу, причетну до крадіжки. Нею виявився 30-річний мешканець с. Ананьїв Перший, який зізнався в скоєнні правопорушення, рушницю повернув власникові.

59-річна Любов 21 квітня завітала до продуктового магазину с. Ананьїв Перший. Розчаруванням для жінки стала відсутність велосипеду, який вона залишила спертим на будівлю магазину. Пані Любов не розгубилась та одразу повідомила до чергової частини РВ. Зусиллями ананьївських міліціонерів за гарячими слідами велосипед було знайдено, а з ним і місцевого жителя, який спокусився на чуже майно. Чоловік зізнався у скоєному, майно повернув власниці.

За даними фактами порушено кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

   

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області