г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Виявлено порушників правил реалізації та використання піротехнічних виробів
17
янв 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Виявлено порушників правил реалізації та використання піротехнічних виробів

          Напередодні Новорічних свят працівниками Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області проводилась роз’яснювальна робота серед населення щодо правил реалізації, придбання та використання піротехнічних виробів, як у засобах масової інформації, так і особисто з громадянами, реалізаторами та власниками торгівельних підприємств.

          Однак, не всі дослухались до попереджень: четверо жителів Ананьївського району притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення ст. 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів», з них двоє – здійснювали реалізацію піротехнічних виробів без відповідних дозволів; інші – використовували ці вироби ближче ніж 100 метрів від житлових будинків.

            За спробу матеріального збагачення та отримання естетичного задоволення від видовищного феєрверку кожному з порушників доведеться заплатити штраф у розмірі близько шестиста гривень. Крім того, піротехнічні засоби горе-реалізаторів конфісковано, що збільшило суму їх збитків.

          Лише суворе дотримання букви Закону вбереже Вас від неприємних  несподіванок!

 

 Ігор Лещенко, начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області

полковник міліції