г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Операція «Зброя та вибухівка»
27
нбр 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Операція «Зброя та вибухівка»

 

На виконання вимог керівництва держави щодо посилення боротьби зі злочинністю, з метою вжиття додаткових заходів щодо запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, виявлення, перекриття каналів їх надходження в злочинне середовище, стабілізації оперативної обстановки, з 11 по 20 листопада 2013 року працівниками Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області на території обслуговування проведено  практичний етап цільової програми «Зброя та вибухівка».  У ході операції силами працівників Ананьївської міліції перевірено 206 власників зброї за місцем проживання на предмет дотримання законодавства щодо зберігання зброї,  при цьому виявлено 4 порушення. Мешканцями Ананьївщини здано 5 мисливських рушниць. Крім того, порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» КК України відносно 46-річного жителя с. Ананьїв, в результаті обшуку на ліжку під ковдрою у якого виявлено та вилучено обріз мисливської двоствольної рушниці марки «ТОЗ-54». Санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що до 30 листопада п.р. триває  місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та пристроїв. Особам, які добровільно здають вказані предмети, що зберігалися у них незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. У разі наявності вищевказаного, звертайтесь за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, або телефонуйте 102 чи 2-12-04.

 

Юрій Тищенко, заступник начальника відділу – начальник кримінальної міліції  Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції