г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Наближаються свята
31
дек 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Наближаються свята

Попереду у всіх українців багато вихідних, проте правоохоронці у ці дні переходять на посилений варіант несення служби. Тож, поки громадяни  святкуватимуть Новий рік та Різдво Христове, увага міліціонерів буде прикута до охорони громадського порядку та забезпечення спокою й безпеки громадян.

Звертаємося до жителів та гостей Ананьївщини: будьте пильними та обачними, дотримуйтесь особистої дисципліни, не допускайте порушень громадського порядку та запобігайте їх скоєнню; не вступайте в суперечки, уникайте можливості перебування у стані алкогольного сп’яніння у громадських місцях під час проведення масових заходів.

Шановні водії, у зв’язку з погіршенням погодних умов, уникайте можливості кермування в ці дні, а у разі нагальної потреби – будьте пильними, дотримуйтесь правил дорожнього руху. Не сідайте за кермо у нетверезому стані!Пам’ятайте, що керуючи автомобілем, ви відповідаєте не лише за своє життя, але й за життя оточуючих вас людей.

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай наступний 2015 рік принесе з собою радість та добробут у Ваші домівки.

 

Ігор Лещенко, начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, полковник міліції