г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → За продаж алкоголю неповнолітньому – адміністративна відповідальність
17
июн 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

За продаж алкоголю неповнолітньому – адміністративна відповідальність

          Непорядні підприємці нехтують чинним законодавством й заради комерційної вигоди здійснюють продаж алкогольних напоїв неповнолітнім. Так, продавчиня одного з магазинів міста Ананьєва, розташованого поблизу навчального закладу, реалізувала 15-річному учню ліцею слабоалкогольний напій «Рево». Складений працівником групи кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ ГУМВС протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 156 «Порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні порушення   направлено на розгляд адміністративної комісії при Ананьївській міській раді для прийняття рішення. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 510 до 1700 грн.

У черговий раз звертаємося не ігнорувати законні вимоги та усвідомлювати відповідальність дорослих за виховання й здоров’я майбутнього покоління.

 

Володимир Положенко, заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції