г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Школярі Ананьївського інтернату відвідали відділення поліції
25
мар 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Школярі Ананьївського інтернату відвідали відділення поліції

У гостях Ананьївського відділення поліції побували учні міської школи-інтернату. На щастя, діти навідалися до відділення з доброго приводу – на екскурсію,  у рамках проведення «Дня відкритих дверей».

Дітей радо зустрів інспектор ювенальної превенції відділення капітан поліції Сергій Поліщук, основним напрямком діяльності якого являється профілактика дитячої злочинності. Інспектор провів дітей службовими кабінетами, ознайомивши зі специфікою роботи різних напрямків служби, а також продемонстрував спеціальні засоби та обмундирування, що використовується в повсякденній роботі поліцейських.

Школярі побачили чергову частину оснащену моніторами з відео нагляду за містом,  інспектор-черговий розповів про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення і події, реагування на них.

На подвір'ї відділення поліції юні гості ознайомилися зі спеціально обладнаними службовими автомобілями, на яких поліцейські патрулюють місто, здійснює виїзди слідчо-оперативна група.

Школярі із захопленням слухали все, що їм розповідав та показував правоохоронець. Зважаючи на те, що переважна більшість дітей – діти-сироти та вихідці з неблагополучних сімей; особливу увагу було звернено на питання самовільного залишення навчального закладу (школи-інтернату), проблеми підліткової злочинності, види правопорушень та відповідальність, яку можуть нести неповнолітні. Також капітан поліції Поліщук попередив учнів про неприпустимість вживання тютюнових виробів та алкогольних напоїв й наголосив на дотриманні правил дорожнього руху .

Поліцейський відповів на усі питання допитливої молоді щодо застосування спеціальних засобів, обладнання службового транспорту, прикладів й наслідків дитячої злочинності.

На завершення зустрічі гості подякували поліцейському за змістовну розповідь про роботу поліції та можливість побачити повсякденну діяльність різних служб, а інспектор побажав школярам успіхів в навчанні та суворого дотримання особистої дисципліни і закону.

«Подібні зустрічі націлені на підвищення рівня довіри з боку підростаючого покоління. Таке невимушене спілкування однозначно відкладе позитивний відбиток на поведінці та світогляді сьогоднішніх гостей, а можливо, хтось із них з часом обере для себе професію правоохоронця.» - зазначає Сергій Поліщук. 

Ананьївське ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області