г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Операція «Мак», культивування нарковмісних рослин
12
июн 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Операція «Мак», культивування нарковмісних рослин

У рамках щорічної всеукраїнської операції «Мак», основним завданням якої являється протидія незаконному обігу наркотиків, психотропних речовин і прекурсорів, виявлення та знищення незаконних посівів маку і конопель, перекриття каналів надходження цих рослин до незаконного обігу, працівниками Ананьївського РВ ГУМВС проводяться заходи щодо боротьби з нелегальними посівами наркомістких рослин.

Нагадуємо, за подібні вчинки законодавством передбачена кримінальна відповідальність: санкція статті 310 Кримінального кодексу України передбачає штраф у розмірі від 170 до 8500 гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Шановні мешканці Ананьївського району! Не ставайте на злочинну стежину задля збагачення, уникайте вирощування заборонених законом рослин та повідомляйте про відомі вам факти незаконного обігу наркотиків, а також про виявлення незаконних посівів маку та конопель до Ананьївського  РВ ГУМВС.

 

Володимир Положенко, заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції