г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Як не стати об’єктом злочинних зазіхань?
11
нбр 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Як не стати об’єктом злочинних зазіхань?

З переведенням годинників на зимовий час, у вечірню годину досить рано стає темно на вулицях, тому зростає небезпека стати об’єктом вуличних злочинних зазіхань.

Щоб уникнути потрапляння в поле зору правопорушника, необхідно насамперед дотримуватися певних правил. Так, увечері уникайте безлюдних неосвітлених місць, намагайтеся не ходити поодинці. Якщо ж потрібно пізно повертатися, зателефонуйте рідним чи знайомим, щоб вони зустріли вас у під’їзді чи поблизу будинку. Не піддавайтесь на провокації хуліганів, уникайте зневажливих висловлювань на їхню адресу, залишайтеся спокійними, об’єктивними та виваженими.

Сідаючи в таксі, а особливо у випадковий автомобіль, зверніть увагу на його номерний знак. Не показуйте водію, що маєте у гаманці значну суму грошей та дорогі засоби зв’язку.

Якщо на вас напали, голосно кличте на допомогу, для самооборони користуйтеся засобами, що містять речовини, які подразнюють очі та дихальні шляхи, але пам’ятайте: застосовувати їх треба лише у великих приміщеннях та зважаючи на напрямок вітру.

Відразу повідомляйте свого дільничного інспектора міліції або чергову частину Ананьївського РВ ГУМВС про подію за телефонами: (04863) 2-12-04 чи 102.

 

Володимир Положенко, заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції