г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Взаємодія Ананьївської міліції з засобами масової інформації
10
сен 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Взаємодія Ананьївської міліції з засобами масової інформації

На нараді керівництва Головного управління МВС України в Одеській області по підсумкам роботи правоохоронних органів за 8 місяців 2014 року порушено питання щодо взаємодії органів і підрозділів внутрішніх справ області із засобами масової інформації та громадськістю по висвітленню питань правоохоронної діяльності.

Заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю ГУМВС Любов Гордієвська довела до відома присутніх, що основним завданням відділу та працівників районних відділів, які в своїй діяльності відповідають за даний напрямок роботи, є тісна співпраця з засобами масової інформації та надання для оприлюднення аналітичних матеріалів й повідомлень щодо діяльності правоохоронних органів.

Доповідач повідомила про проблеми та здобутки в роботі по взаємодії з громадськістю, відзначивши плідну взаємодію Ананьївського районного відділу ГУМВС з провідними регіональними Інтернет-виданнями і єдиним в районі друкованим виданням «Вісті Ананьївщини». Так, з початку поточного року про роботу працівників відділу щодо профілактики та розкриття злочинів було оприлюднено 430 матеріалів, що є найвищим показником серед міськрайвідділів ОВС Одеській області.

Начальник Ананьївського РВ Ігор Лещенко зазначає, що саме відкритість в роботі та ознайомлення населення з діяльністю правоохоронних органів сприяє поліпшенню взаємовідносин з населенням та формує позитивний імідж міліції. Тому виказує слова вдячності редакційному колективу «Вісті Ананьївщини» та адміністраторам Інтернет-видань за тісну співпрацю.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області