г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Проведення оперативно-профілактичного відпрацювання території Одеської області
27
июл 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Проведення оперативно-профілактичного відпрацювання території Одеської області

Упродовж поточного року на території області спостерігається зростання загальної кількості злочинів проти власності.

З  метою стабілізації оперативної обстановки, активізації роботи щодо попередження, виявлення і розкриття злочинних проявів, покращання ефективності роботи по протидії незаконному обігу наркотичних речовин і вогнепальної зброї, з 20 липня до 02 серпня 2015 року проводиться оперативно-профілактичне відпрацювання території Одеської області.

У ході проведення операції заплановано провести перевірку та відпрацювання осіб, які перебувають на обліку ОВС, встановлення осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків, виявлення торгівельних і розважальних закладів, які здійснюють продаж алкогольних та і тютюнових виробів неповнолітнім; а також запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин,виявлення та перекриття каналів і джерел надходження озброєння в злочинне середовище.

Шановні жителі міста Ананьєва та району! Звертаємося з проханням дотримуватися Закону й порядку та ухилятися від впливу асоціальних верств населення. У разі володіння інформацією про місця концентрації осіб, схильних до скоєння майнових злочинів та інших  кримінальних проявів, звертайтеся за телефоном 2-29-76, 2-12-04 чи «102».

 

Володимир Положенко, заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області,

майор міліції