г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Непристойні написи в громадських місцях
27
июл 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Непристойні написи в громадських місцях

 

До Ананьївського відділення поліції надійшли заяви щодо виявлення написів непристойного характеру на адресу правоохоронців в громадських місцях містах, а саме: біля улюбленого всіма городянами джерела, на стіні продовольчого магазину по вулиці Героїв України та на місцевому стадіоні.

«Важко було не помітити новоявлених «графіті», тому соціальні мережі вибухнули обговореннями, а працівниками Ананьївської поліції одразу ж прийнято необхідних заходів щодо встановлення осіб, які скоїли правопорушення. Ними виявилися шестеро юнаків 16-18 років, місцеві прихильники руху ультрас» - повідомив начальник Ананьївського відділення поліції Юрій Тищенко.

В даний час у молодих людей відбирають пояснення. Згідно чинного законодавства, юнаки заслуговують на притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 173 «Дрібне хуліганство», матеріли для вирішення будуть направлені до суду.

 

Батькам юних художників рекомендуємо провести з дітьми профілактичні бесіди щодо поводження у громадських місцях та недоречність й непристойність забруднення вулиць рідного міста.

Ананьївське відділення поліції Котовського відділу поліції ГУНП в Одеській області