г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Привітання особового складу
20
дек 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Привітання особового складу

Шановні колеги – працівники Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області! Щиро вітаю Вас з 22 річницею Дня міліції України!

Дякую за Ваш професіоналізм, за те, що Ви, не шкодуючи власного життя та здоров'я, захищаєте людей та дбаєте про верховенство права, боретесь зі злочинністю, служите своїй справі чесно і самовіддано, виявляєте ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм і витримку.

Від усього серця бажаю Вам богатирського здоров'я, бадьорості, мужності. Нехай сила духу та відвага будуть вашими постійними супутниками, а здобутки попередніх років стануть основою нових звершень.

Щастя Вам та Вашим родинам, невичерпних духовних сил, благополуччя та стабільності. Щастя вам, добробуту, здійснення мрій!

Шановні ветерани органів внутрішніх справ! Ви віддали ваші кращі роки, сили й здоров'я на боротьбу зі злочинністю й установлення правопорядку. Ми вдячні вам за самовідданість, яку ви проявили у своїй нелегкій роботі. Ваша компетентність, оперативність, стійкість і мужність будуть завжди прикладом для молодого покоління. Від імені всіх співробітників Ананьївського РВ ГУМВС України Одеської області бажаємо Вам і вашим близьким міцного здоров'я, щастя, удачі, успіхів.

Зі святом!

 

Начальник Ананьївського РВ ГУМВС

України в Одеській області

полковник міліції  І.В. Лещенко