г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ - СПРАВЖНІ ПОМІЧНИКИ ПРАВООХОРОНЦІВ
12
фев 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ - СПРАВЖНІ ПОМІЧНИКИ ПРАВООХОРОНЦІВ

Недопущення протиправних посягань на спокій та майно громадян - це найголовніше в роботі правоохоронців. Тому відданість громадян, які на добровільних засадах залучаються до процесу підтримання правопорядку, - найкраща допомога міліції.

Член громадського формування з охорони громадського порядку «Захисник» Роман Пащенко, отримавши інформацію про особу, причетну до вчинення кримінального правопорушення, допоміг правоохоронцям у його розкритті.

«За результатами проведеної інвентаризації на одному з підприємств було встановлено нестачу поголів’я вівцеферми, - розповів Роман Андрійович, - власники підприємства до правоохоронних органів одразу не звернулися, адже вважали, що вівця самостійно відбилась від стада. У зв’язку з цим я вжив заходів, спрямованих на визначення місцезнаходження зниклої худоби, а отримавши дані, повідомив до райвідділу».

Відновлюючи перебіг подій, правоохоронці встановили, що працівник ферми, який займався випасом овець, перед тим, як ввечері гнати стадо, вирішив одну вівцю залишити прив’язаною на пасовищі, аби потім привласнити. Чоловік був впевнений, що на підприємстві зникнення однієї голови худоби залишиться непоміченим.

Привівши тварину додому, чоловік зрозумів, що незабаром вдасться поповнити поголів’я домашнього господарства, адже вівця очікувала на приплід. Щоб не привертати увагу сусідів, господар звернувся до родички з проханням тимчасового переховування худоби. Однак довго приховувати правопорушення не вдалося.

Наразі за даним фактом порушено кримінальне провадження за ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Викрадену худобу повернуто на підприємство.

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області