г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Пошуки неповнолітнього жителя Одеської області увінчалися успіхом
25
апр 2017
автор: Ананьївське відділення поліції

Пошуки неповнолітнього жителя Одеської області увінчалися успіхом

Про зникнення неповнолітнього вихованця до Ананьївського відділення поліції повідомила 46-річна мешканка села Коханівка. Як виявилося, хлопець знаходився у власних батьків.

Встановлено, що багатодітна родина, в якій виховувався юнак, нещодавно вирішила змінити місце мешкання та переїхати до іншого села. Шістнадцятирічний син подружжя, щоб не змінювати місце навчання, з дозволу батьків залишився жити в родині сусідів, з якими ладив краще, ніж з рідними. Проживаючи півроку у новій родині, хлопець не завдавав клопоту названим родичам: відвідував школу, допомагав по господарству, а, затримуючись у друзів, завжди повідомляв їх про це.

Однак одного вечора юнак пішов з дому, вимкнувши телефон. Названа родичка зверталася до всіх друзів хлопця, однак місце його перебування встановити так і не змогла. З батьками хлопця зв’язку також не було, тож жінка звернулася до поліції.

Правоохоронці відразу ж відреагували на повідомлення жінки, опитали знайомих та попрямували до батьків розшукуваного, де й виявили юнака.

«Хлопець пояснив, що засумував за батьками та вирішив навідатись у гості, а попередити заявницю забув, - зазначив заступник начальника Ананьївського відділення поліції Юрій Тищенко. - На теперішній час батьки визначаються щодо подальшого місця мешкання їхнього сина».

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області