г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Крадіжки за січень 2014 року
14
фев 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Крадіжки за січень 2014 року

Працівниками Ананьївського РВ ГУМВС затримано осіб, яким повідомлено про підозру за вчинення крадіжок у жителів Ананьївського району. Так,

 24-річного Олексія, який протягом грудня 2013 року – січня 2014 року здійснював крадіжки майна з нежилих домоволодінь громадян. Крадій полював на предмети з чорного металу, електричні дроти та інше особисте господарське майно. Чоловік зізнався в скоєні злочину. Зважаючи на те, що Олексій не вперше вчиняє подібні правопорушення, покарання йому не уникнути.

57-річний житель с. Жеребкове через незачинені двері увійшов до будинку Олександра та викрав чавунну плиту з камфорами, яку в подальшому здав на металобрухт. Сума збитку склала 300 гривень.

Житель с. Жеребкове 20-річний Дмитро проник на територію нежилого домоволодіння Олени, звідки викрав чавунну плиту з конфорками. Сума збитку встановлюється.

У 86-річної жительки с. Шелехове мешканець сусіднього села викрав чавунну плиту та інше господарське приладдя. Сума збитку встановлюється.

33-річний мешканець с. Шелехове у свого односельчанина викрив водозливні жолоби та чавунну плиту, які мав намір здати на металобрухт. Сума збитку встановлюється.

Брати Михайло та Віктор скоїли крадіжку металевого листа розміром 4,5 кв.м. з території нежилого домоволодіння Володимира у с. Байтали, чим спричинили потерпілому матеріальний збиток на суму біля 250 грн. Порушники провину визнали, вкрадене повернули власнику.

Зустріч подруг закінчилась привласненням прикрас. 18-річна Лідія, гостюючи у своєї подруги, скориставшись довірливістю господині,  присвоїла її золоті сережки.

До районного відділу звернулася місцева жителька м. Ананьєва та повідомила про зникнення її банківської картки, на рахунок якої жінка очікувала грошові надходження соціальних виплат на новонароджену дитину. У ході слідчих дій, було встановлено, що під час святкування Різдвяних свят, чоловік її сестри – Сергій, знаючи місце зберігання банківської картки, привласнив її та сховав у сараї свого домоволодіння. Жінка, довіряючи своєму зятю, просила його знімати кошти зі своєї картки, тому раніше повідомила пароль для проведення даних операцій. Протягом тижня Сергій щодня навідувався до банкомату, перевіряючи стан рахунку, і коли грошові кошти були нараховані, зняв 900 грн.. Правопорушник визнав свою провину.

В даних подіях вбачаються ознаки кримінального правопорушення ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

  

Юрій Тищенко, заступник начальника відділу – начальник кримінальної міліції  Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції