г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Результати оперативно-профілактичного відпрацювання території Ананьївського району Одеської області
04
авг 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Результати оперативно-профілактичного відпрацювання території Ананьївського району Одеської області

У зв’язку зі зростанням загальної кількості злочинів проти власності на території Одеської області, з 20 липня по 02 серпня 2015 року проводилось оперативно-профілактичне відпрацювання території області та зокрема Ананьївського району.

З метою стабілізації оперативної обстановки, активізації роботи щодо попередження, виявлення і розкриття злочинних проявів, покращання ефективності роботи по протидії незаконному обігу наркотичних речовин працівниками Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області протягом відпрацювання розкрито 19 кримінальних правопорушень, з них: за ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України – 12, за ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) ККУ – 4, за ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ – 2, за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) ККУ – 1.

Разом з тим складено 48 протоколів про адміністративні правопорушення, з них: за ст. 178 (розпивання пива, алкогольних напоїв у громадських місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення – 6, ст. 1751 (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) КУпАП – 1, ст.177 (придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення) КУпАП – 1, ст. 187 (порушення правил адміністративного нагляду) КУпАП – 8, ст. 192 (порушення строків реєстрації вогнепальної мисливської чи холодної зброї) КУпАП – 8, 173 (дрібне хуліганство) КУпАП – 9, 1732 (вчинення насильства в сім'ї) КУпАП – 11, 184 (невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП – 3, ст. 1062 (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель) КУпАП – 1.

Слід зауважити, що саме завдяки свідомості та взаємодії населення з правоохоронними органами стан оперативної обстановки в районі залишається на належному рівні. Шановні громадяни, сподіваємося на подальшу співпрацю та своєчасне інформування міліції про правопорушення. Звертайтеся до свого дільничного інспектора міліції чи до чергової частини райвідділу за телефоном 2-12-04 чи «102».

 

 Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області