г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ -2016
16
фев 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ -2016

Двічі на рік Поліція охорони спільно з територіальними органами Національної поліції України проводить соціальну акцію «Квартира під охорону», за умовами якої підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг.  Так, громадянам пропонується сплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину їх вартості.

З метою забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій, даній категорії осіб запропоновано додаткову знижку на вартість монтажних послуг – до 75 відсотків.

Сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, тому від несанкціонованого проникнення оселі на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах. Однак, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину. Незважаючи на теоретичну можливість обійти будь-яку технічну систему, або зламати будь-який замок чи броньовані двері, технічні засоби охорони квартирним крадіям все ж обійти не вдасться.

Групи затримання поліції охорони у складі добре підготовлених та належно озброєних правоохоронців прибувають на місця спрацювання за 3-5 хвилин, щоб завадити зловмисникам заволодіти майном, яке перебуває під охороною.

Варто зазначити, що охорону об’єктів та квартир на території України наразі здійснюють 674 наряди груп затримання поліції охорони. З допомогою 54 пунктів централізованого спостереження (ПЦС) охороняється більше 118 тисяч об’єктів усіх форм власності і близько 165 тисяч квартир, приватних будинків та інших приміщень з особистим майном громадян.

Для прийому, обробки та контролю відпрацювання заявок на підключення охоронної сигналізації працює Контактно-інформаційний центр. Усі звернення фіксуються та обробляються з допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі, що дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки.

Отримати консультації та замовити послуги поліції охорони можна за номером прямої телефонної лінії 0 800 502-220 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних телефонів), а також за номерами: 0 970 502 220, 0 730 502 220, 0 990 502 220 (за тарифами мобільних операторів).

За матеріалами Департаменту поліції охорони НП України