г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → «ЛІТО» закінчилось. Підведемо підсумки
04
сен 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

«ЛІТО» закінчилось. Підведемо підсумки

Для дітей закінчились тривалі літні канікули: час відпочинку, спілкування з друзями. В свою чергу правоохоронці підвели підсумки літньої діяльності у рамках проведення операції «Літо».  

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою забезпечення безпечного відпочинку дітей, запобігання вчиненню ними і стосовно них кримінальних та адміністративних правопорушень, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі у період літнього оздоровчого сезону з 25 травня по 31 серпня 2015, працівниками Ананьївського РВ ГУМВС проведено зустрічі з батьками підлітків, які перебувають на обліку в ОВС для визначення місць проведення їхнього відпочинку під час канікул. Разом з тим проведено рейди з виявлення:

-  бездоглядних дітей, з метою їх подальшого влаштування та притягнення до відповідальності батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків та вчиняють насилля в сім¢ї;

-  осіб, які порушують правила торгівлі, реалізуючи неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби.

В результаті роботи, працівниками Ананьївського РВ протягом літнього періоду складено 147 протоколів про адміністративні правопорушення, з них:

ст. 1649 (незаконне розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних)  КУпАП – 1,

ст. 173 (дрібне хуліганство) КУпАП – 44,

ст. 1732 (вчинення насильства в сім'ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми) КУпАП  – 57,

ст. 1751 (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) КУпАП – 2,

ст. 177 (придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення) КУпАП  – 1,

ст. 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) КУпАП – 22.

З початком навчального року все одно необхідно залишати вільний час для дітей, при цьому приділяти своїм нащадкам більше часу, намагайтесь будувати свої відносини на засадах довіри та відкритості, проводьте відверті розмови. Особливу увагу  приділяйте вихованню підлітків, зокрема якщо Ваші неповнолітні діти – учні професійного ліцею чи коледжу, адже студенти, проживаючи окремо від батьків, вважають себе занадто дорослими, тому інколи приймають не виважені рішення.

Подбайте про дотримання законодавства щодо заборони перебування неповнолітніх у нічний час доби (з 22:00 до 06:00 годин) у розважальних закладах без присутності принаймні одного з батьків, переглянувши час самостійних прогулянок Ваших неповнолітніх дітей.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області