г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Ананьївський РВ ГУМВС інформує про крадіжки протягом липня 2014 року
20
авг 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Ананьївський РВ ГУМВС інформує про крадіжки протягом липня 2014 року

Залишені без нагляду металеві вироби – ласий шматок для правопорушника

До Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області звернулася мешканка села Новогеоргіївка та повідомила, що у дворі свого нежилого будинку вона виявила крадіжку металевого дна до причепу кормороздатчика вагою біля 200 кг. У ході слідчо-оперативних дій встановлено, що через незачинену хвіртку господарства двадцятивосьмирічний односельчанин скоїв дану крадіжку. На теперішній час чоловік допитаний та відпущений, вилучене майно повернуто власниці.

Погостював

Мешканець села Вербове поїхав велосипедом до сусіднього села погостювати у товариша. Залишивши двоколісного коня на подвір’ї, чоловіки й подумати не могли, що старенька «Україна» може стати предметом крадіжки. Однак, 32-річний місцевий житель не погребував таємно викотити велосипед зі двору. Наразі, чоловік зізнався в скоєні правопорушення, викрадене вилучено та повернуто власнику.

 Недобросовісний  сусід

До чергової частини Ананьївського РВ звернулася жителька села Гандрабури із заявою про зникнення трьох мішків з цукром з літньої куні її домоволодіння. Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що сусід господині зірвав навісний замок з вхідних дверей кухні та виніс звідти мішки з цукром, сховавши їх у сіносховищі свого домоволодіння. Діючи вночі,  чоловік не помітив, що залишає за собою «цукровий» слід, що й видало його причетність до правопорушення. Порушник у скоєному зізнався, а викрадений цукор повернув власниці.

По даним подіям Ананьївським РВ ГУМВС України в Одеській області порушено кримінальні провадження за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області