г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Неодноразово у засобах масової інформації висвітлювались матеріали про трудові будні Ананьївської поліції. Однак, не залишилась осторонь прихильність поліцейських до спорту.
12
дек 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Неодноразово у засобах масової інформації висвітлювались матеріали про трудові будні Ананьївської поліції. Однак, не залишилась осторонь прихильність поліцейських до спорту.

Так, минулими вихідними в рамках проведення заходів з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України Ананьївською районною державною адміністрацією проведено волейбольний турнір серед чоловічих команд, участь у якому взяло п’ять команд. Серед команд-учасників виступила «Динамо-Ананьїв», членами якої є діючі та колишні працівники Ананьївського відділення поліції.

Особисті навички та звички, налагоджена співпраця членів команди, як у роботі, так і у грі, дала позитивний результат. Переможцями змагань стали правоохоронці.

Організатори турніру учасникам побажали майбутніх перемог, а чемпіонів турніру нагородили кубком, медалями та грамотами.

 

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області