г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → ОБРАЗИ ТА ЗНУЩАННЯ СИНА НАД СОБОЮ ПОХИЛА МАТИ ПРИПИНИЛА УДАРОМ СОКИРИ
05
май 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

ОБРАЗИ ТА ЗНУЩАННЯ СИНА НАД СОБОЮ ПОХИЛА МАТИ ПРИПИНИЛА УДАРОМ СОКИРИ

Чергова сварка між близькими родичами закінчилась трагічно для 52-річного  чоловіка.

Нестерпне життя під одним дахом у родині мешканців с.ТочиловеАнаньївського району тривало чимало років. Зумовлено воно було пияцтвом сина та його небажанням працювати. Перебравши зайвого, «кровиночка» дозволяв собі систематично знущатися над рідною ненькою, ображати та висловлювати погрози, які не рідко здійснювались.

Під час останньої сварки, крім вже звичних для матері образ та знущань, її доросле чадо намагалося підпалити будинок. Діючи у стані сильного душевного хвилювання, жінка нанесла сину удар обухом сокири по голові. Від отриманих ушкоджень чоловік помер на місці.

Відомості за вказаною подією внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 116 (умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання) Кримінального кодекса України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років.

Вирішується питання щодо затримання підозрюваної згідно ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідство триває.