г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Дорожні міліціонери завітали до дитячого садка
16
июл 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Дорожні міліціонери завітали до дитячого садка

Вихованці Ананьївського дитячого садка «Золотий ключик» запросили у гості інспекторів відділення Державтоінспекції з обслуговування м. Котовськ, Котовського, Ананьївського районів Миколу Котлика та Сергія Севастьянова, щоб продемонструвати набуті знання з Правил дорожнього руху.

         До присутніх звернувся маленький міліціонер Дмитрик Паладій: «Правила руху в нашій країні для пішоходів усюди єдині, знати їх добре повинні дівчатка і хлоп'ятка, рухливі зайці і малі тигренятка, а також дорослі люди. От тоді порядок буде.»

         А "світлофор Моргайко" – Павлик Вакарчук, нагадав малюкам: «Як переходиш вулицю, на розі зупинись, і перш за все, уважно на мене подивись.»

         Діти не спокусились на пропозицію "Баби Яги" не звертати уваги на вигадані та "непотрібні" правила дорожнього руху й навіть переконали бабусю у зворотному. Малюки завзято розгадували загадки про учасників дорожнього руху, вміло складали малюнки-пазли, впізнаючи в них дорожні знаки та влаштували естафету з почергового складання кольорів світлофору. Інспектори, в свою чергу, визначали правильність виконаних завдань, нахвалюючи дітлахів за відмінні знання.

         Після веселих танців з юними правознавцями ДАІвці віддячили малюків за подаровані приємні враження солодощами та наголосили: «Будьте уважні та обережні на дорозі, пам’ятайте та дотримуйтесь правил дорожнього руху.»

 

 Анна Твердохліб,

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області

(За матеріалами ВДАІ з обслуговування м. Котовськ,

Котовського, Ананьївського районів)