г. Ананьев, Одесская область
Ананьев102 Інформує → Проведено зустріч з романівськими школяриками
23
фев 2017
автор: Ананьївське відділення поліції

Проведено зустріч з романівськими школяриками

В народі кажуть: «Гни дерево, поки молоде, учи дітей, поки малі.»-, саме тому старший інспектор з ювенальної превенції Ананьївського ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області Володимир Балакан зустрівся з школярами молодших класів Романівської ЗОШ.

У ході зустрічі поліцейський розповів дітлахам про основні правила поводження у позаурочний час та у громадських місцях: про необхідність ввічливості, слухняності, дотримання вимог і прохань батьків й вчителів. Особливу увагу Балакан В.А. зосередив на уникненні спілкування з незнайомцями, зауваживши: «Ні в якому разі нічого не беріть у незнайомців, нікуди з ними не ходіть і ніколи не сідайте до чужих людей у машину!».

Не оминули обговорення питання жорстокого поводження з дітьми. Правоохоронець запевнив дітей, що у разі проявів подібного з боку батьків чи інших дорослих людей, дітлахи неодмінно повинні звернутися за допомогою до вчителів, близьких родичів та не боятись повідомляти правоохоронні органи чи органи опіки.

Важливу частину бесіди було відведено для розгляду Правил дорожнього руху. Досить детально правоохоронець розповів про правила поведінки пішоходів, а також про покарання дітей за скоєння різноманітних правопорушень та за відповідальність, яка лягає на батьківські плечі.

Незважаючи на те, що на початку зустрічі дітки почувалися зніяковіло: людина у форменому одязі навіює певний острах – однак, Володимир Анатолійович зміг переконати учнів, що є не лише представником влади, а й просто товаришем; тому зустріч пройшла у дружній невимушеній обстановці.

«Діти – наше майбутнє, саме від вкладу в їхнє виховання з раннього дитинства залежить завтрашній день» - констатує старший лейтенант поліції Володимир Балакан.

          

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області