г. Ананьев, Одесская область
АнаньевНовини Ананьївської районної держадміністрації → Згуртуватися заради майбутнього
22
мар 2018

Згуртуватися заради майбутнього

Згуртуватися заради майбутнього.

Засідання громадської радиСаме цими словами відкрив чергове засідання Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації її голова Андрій Ботнар. За його словами, здійснення членами Громадської ради перевірок постачання продуктів харчування до навчальних закладів було спрямоване на вирішення проблем, які виникають в школах у питанні харчування дітей.

З детальною інформацією про візити до міських шкіл виступив заступник голови Громадської ради Олександр Плотянський. За його інформацією здійснити перевірку постачання продуктів харчування в школі-гімназії не вдалося, так як не було надано можливості це зробити.

Зовсім іншим видався візит до школи-ліцею. Члени Громадської ради зустрілися з директором закладу, оглянули приміщення, в якому було виконано ремонтні роботи, побували в столовій.

Як наголосив виступаючий, в школах є проблеми, вони були і будуть, але їх можна вирішити лише спільними діями. Саме тому було прийнято рішення звернутися до райдержадміністрації з ініціативою про проведення спільної наради за участю директорів шкіл району та членів Громадської ради.

З цим погодилися всі члени ради, а також погодилися з тим, що необхідно рекомендувати райдержадміністрації вжити заходів щодо продовження ремонту приміщення школи-ліцею, а також забезпечення даного закладу новими меблями та приладдям.

За ініціативи голови Громадської ради було прийнято рішення здійснити перевірку постачання продуктів харчування в КУ «Ананьївська ЗОШ-інтернат» та Територіальному центрі тимчасового перебування одиноких та престарілих громадян «Милосердя» в с.Байтали.

Розгляд питання про обговорення структури та штатного розпису Ананьївської райдержадміністрації, яке було серед питань порядку денного засідання, було вирішено відтермінувати та розглянути пізніше у зв’язку із зміною керівництва райдержадміністрації.

Крім того, було підтримано пропозицію щодо направлення звернення до голови обласної державної адміністрації про проведення конкурсу на посаду голови районної державної адміністрації в м.Ананьєві попередньо провівши зустріч кандидатів на дану посаду з жителями Ананьївського району.

Також, на засіданні було розглянуто питання зміни дат поминальних днів, що мали свої звичаї в Ананьївському районі. Андрій Ботнар зазначив, що переносити встановлені роками дати поминальних днів є недоцільно. Адже люди, які живуть за межами району звикли до проведення провід у певні дні. Члени ради більшістю голосів підтримали рекомендації Ананьївської міської ради щодо заперечення переносу поминальних днів.

У зв’язку із тим, що на сьогодні в місті та районі виникає значна кількість суспільно-значущих питань, які турбують жителів та потребують прийняття відповідних рішень після їх обговорення з громадськістю, члени Громадської ради прийняли рішення про ініціювання проведення 15 квітня 2018 року зібрання представників територіальних громад Ананьївського району.

По завершенні розгляду питань порядку денного, заслухавши пропозиції членів ради та присутніх на засіданні представників депутатського корпусу та громадськості було прийнято рішення запросити на чергове засідання Громадської ради редактора районної газети «Вісті Ананьївщини» для надання роз’яснень відмови друкувати матеріали про проведення засідань Громадської ради. Також, запросити на засідання Громадської ради представників КП «Ананьїв-водоканал» для надання роз’яснень щодо підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Звернуся з листом до виконуючого обов’язки начальника Ананьївського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області щодо негайного вжиття дієвих заходів щодо покращення санітарного стану корпусів та території Ананьївського міського ринку.

Світлана Байкалова