г. Ананьев, Одесская область
АнаньевНовини Ананьївської районної держадміністрації → Щодо позачергової сесії Ананьївської районної ради, яка не відбулася
30
июл 2018

Щодо позачергової сесії Ананьївської районної ради, яка не відбулася

Депутат Ананьївської районної ради Ф.Кузя

Судячи із заклопотаних статей, що вийшли після 24 позачергової сесії Ананьївської районної ради, яка не відбулася 27 липня 2018 року (не було кворуму), Ананьївська районна рада разом із районною державною адміністрацією та «вдячними глядачами» вирішили організувати у ЗМІ, під своїм прізвищем, а більше за вигаданими, як завжди, гнів трудящих, цим списавши недолугість державних мужів на депутатів, що були відсутні.

Є багато способів примусити депутата йти в розріз його моральним принципам. Останнім часом ми бачимо це на прикладі «роботи мера міста» методом залякування і погроз членам депутатської групи (14 депутатів) у міській раді. Ведеться біологічна війна - відчувають чужака і пожирають. Сесія не відбулася. А далі 18 депутатів районної ради сказали своє «ні». Цепна реакція, що лякає можновладців, показує, що не все гаразд…

У підготовці до сесії брала участь тільки бюджетна комісія, яка не спромоглася підготувати членам президії навіть пояснювальну записку змін до бюджету. Нам надали тільки програми. Фінансове управління райдержадміністрації спромоглося підготувати записку тільки на 20 годину 26.07.2018 року, внісши зміни на суму більше 500 000 грн.. Ця цифра може бути і більша, так як не озвучено загальну суму дохідної і видаткової частин (копія пояснювальної записки та копії протоколів поіменного голосування минулих сесій додається).

25 липня 2018 року, при проведенні засідання президії ради, було погоджено 14 питань з поправками рекомендованого порядку денного, а саме:

  • затвердження Статутів комунальних установ;
  • затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності..;
  • цільова програма у сфері протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в Ананьївському районі на 2018-2019 роки;
  • затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

Дані питання не розглянуті на профільних комісіях і не погоджені із органами виконавчої влади.

Також при розгляді питання порядку денного «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017року № 192 -VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік», на засіданні президії:

  • не був наданий остаточний варіант змін до бюджету – пояснювальна записка;
  • не озвучено загальну суму дохідної і видаткової частин.
  • відсутній співдоповідач по відділу освіту.
  • подана сума субвенції на облаштування перших класів за вимогами Нової української школи 992,8тис. грн. та співфінансування сільських рад-364,3 тис. грн. без розбивки по навчальним закладам відповідно кількості дітей.

На скільки я володію інформацією у червні 2018 року відділ освіти Ананьївської районної державної адміністрації брав участь у торгах, але у зв’язку з неналежним оформленням документів (усе майно було прописано на одну школу) в сумі один мільйон сто тисяч (1100, 00 тис. гр.), обласний департамент освіти заборонив проведення торгів, так як не було розбивки по навчальним закладам відповідно кількості дітей (кошти виділяються державою під кожну дитину).

Цей матеріал надали депутатам в. о. голови Ананьївської районної державної адміністрації Карпова Г. Д. та начальник відділу освіти Колойденко М. В., а саме суму субвенції 992,8тис. грн. та співфінансування сільських рад-364,3 тис. грн. без розбивки по навчальним закладам відповідно кількості дітей (кожна сільська рада виділила різну суму коштів, а деякі зовсім не виділили). Більше того в. о. голови Ананьївської районної державної адміністрації Карпова Г. Д. та начальник відділу освіти Колойденко М. В. не були присутні на президії, де могли б надати інформацію по об'єктам. В пояснювальній записці ніяких змін не зроблено. Голова бюджетної комісії ( Магдієв Г.) закрив на це очі, як і на інше, в тому числі, що не в його компетенції.

Вирішили що знову «пропихнемо»...

Нами була внесена пропозиція зняти дані питання з порядку денного, доопрацювати і внести на наступну сесію.

По 14 питанням з поправками рекомендованого порядку денного депутатська фракція «Батьківщина» збиралася 26.07 2018 року. Чекали до 18.30, але ніяких матеріалів нам не надали. Тому маємо те, що маємо. А ось керівники, які отримують зарплатню і хочу сказати непогану, повинні її відробляти, а не шукати «стрелочников»: «Через невмотивовану відсутність деяких депутатів було заблоковано прийняття життєво важливих, для мешканців району, питань виходячи суто із політичних мотивів та особистих вподобань…» Як вони здогадалися …? Хтось підказав…!

Закінчуючи лист хочу звернутися до голови Ананьївської районної ради Мокряка В. А. та в. о. голови Ананьївської районної державної адміністрації Карпової Г. Д. з проханням: Так як ви наразі показали голосування 27.07.2018 року, покажіть голосування на двох попередніх сесіях, де 20.04.2018 року із 18 депутатів (мінімум), були присутні 8 депутатів від «Батьківщини» і 2 з «Опоблоку», а інших 8 дали усі разом; 23.05.2018 року «Батьківщину» представляли 7 депутатів.

Депутат Ананьївської районної ради Ф.Кузя

Додатки:

Протокол поіменного голосування

Пояснювальна записка начальника фінансового управління (1)

Пояснювальна записка начальника фінансового управління (2)

Пояснювальна записка начальника фінансового управління (3)