г. Ананьев, Одесская область
АнаньевНовини Ананьївської районної держадміністрації → 12 грудня 2018 року відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі
12
дек 2018

12 грудня 2018 року відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі

Розпорядженням від 04 грудня 2018 року № 789/А-2018 утворена районна Рада регіонального розвитку в Ананьївському районі. Серед основних завдань Ради є вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку Ананьївського району, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіону, підвищення його інвестиційної привабливості. Раду очолює голова районної державної адміністрації. Заступник голови Ради – керівник апарату райдержадміністрації, секретар – начальник відділу комунікацій з громадськістю райдержадміністрації. До складу Ради увійшли голова та заступник голови районної ради, голови постійних депутатських комісій районної ради, міський та сільські голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голова Громадської ради при райдержадміністрації.

12 грудня 2018 року відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі, у роботі якого взяли участь начальник управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Валентина Кольчак, члени Ради, керівники підприємств, установ та організацій міста і району, навчальних закладів.

«Ініціативи та реформи, запропоновані Президентом України та урядом – це і децентралізація, і освітня та медична реформи, і зрушення які ми зараз маємо в аграрній промисловості, - носять системний та далекоглядний характер. Саме тому сьогодні ми маємо продемонструвати єдність і дати людям зрозуміти, що незважаючи на усі труднощі, які сьогодні існують, Україна успішно розвивається та йде європейським курсом. У кожного з учасників Ради, зокрема у керівників органів місцевого самоврядування району, є досвід роботи, і успішні проекти, які вдалось реалізувати протягом останніх років. І головне є підтримка жителів громад та особисте бачення розвитку Ананьївського району – це саме те, на чому наголошує Президент України Петро Порошенко та голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов», – підкреслила голова Ананьївської районної державної адміністрації Ганна Карпова, звертаючись до присутніх учасників зібрання.

Учасники зібрання заслухали звіт про соціально-екномічний розвиток Ананьївського району протягом 2014-2018 років та обговорили перспективні плани розвитку району на 2019-2021 роки, з яким виступила голова районної державної адміністрації.

З інформаціями щодо соціально-економічного розвитку територій виступили Ананьївський міський голова Павло Маковецький, Ананьївський Другий сільський голова Андрій Переман, Гандрабурівський сільський голова Павло Мазуренко, Долинський сільський голова Михайло Думітрашко та Кохівський сільський голова Станіслав Рейтор.

Так, за словами Ананьївського міського голови Павла Маковецького, протягом 2014-2018 років для забезпечення населення якісною питною водою, підвищення рівня благоустрою міста, створення комфортних умов проживання, та доступу до культурних послуг проведено ряд капітальних та поточних робіт в місті Ананьєві, а саме:

капітальний ремонт водогінної системи, артсвердловини; капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Пушкіна; капітальний ремонт тротуару по вул.Пушкіна, Єврейської, та стічних канав; капітальний ремонт кабінетів будівлі міської ради; капітальний ремонт пам’ятника загиблим воїнам у Другій Світовій війні; поточний ремонт ДНЗ №1, №2, №4; ремонт водопровідної мережі вул. Молодіжна; поточний ремонт доріг; капітальний ремонт літнього майданчику, тротуарів, доріжок, дитячого майданчику та оформлення газонного покриття парку «Молодіжний» м.Ананьєва.

«Розуміючи важливість планування своєї подальшої діяльності, ми ставимо перед собою важливі завдання: провести роботи з реконструкції міського спортивного комплексу з будівництвом універсальної критої зали по вул.Одеській буд. 1/а в м.Ананьєві. Будівництво Ананьївської амбулаторії ЗПСМ на 5-7 лікарів з житлом для 2 лікарів в м.Ананьєві. здійснити капітальний ремонт міського водогону м.Ананьєва », – зазначив у виступі Павло Маковецький.

Ананьївський Другий сільський голова Андрій Переман акцентував увагу присутніх на тому, що протягом звітного періоду вдалося придбати квартири двом учасникам АТО та одній дитині-ситроті.

Заходам з благоустрою села та проведенню ремонтів у дошкільному закладі та закладах культури приділялася основна увага в с.Гандрабури. «Чи не найголовнішим завданням є будівництво Гандрабурівської амбулаторії ЗПСМ на 1-2 лікаря з житлом для 1 лікаря та ремонт Будинку культури», -наголосив Гандрабурівський сільський голова Павло Мазуренко.

Чи не найголовнішим досягненням минулих років стало проведення капітальних ремонтів водомережі села, амбулаторії та Будинку культури с.Долинське. «Але, найголовнішою проблемою, яку необхідно вирішувати усім разом, є капітальний ремонт дороги Т 16-46 Фрунзівка-Мардарівка-Долинське-Шимкове, 29+463-50+51+355 (м.Ананьїв-Долинськ) та придбання пожежного автомобіля», - наголосив Михайло Думітрашко.

Серед пріоритетів у своїй роботі чи не найголовнішим є турбота про дітей та молодь. На цьому наголосив у виступі Кохівський сільський голова Станіслав Рейтор. Так, в Кохівській сільській раді, після 18-річного руйнування, було капітально відремонтовано та відкрито дитячий дошкільний заклад «Берізка». Проведено поточні ремонти усіх закладів культури.

Своє бачення подальшого соціально-економічного розвитку Ананьївського району висловила і начальник управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Валентина Кольчак. Вона наголосила тому, що всі заходи повинні спрямовуватись на покращення життя людей, благоустрій населених пунктів, розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів.

«Наш захід є частиною загальнодержавної стратегії, яку запровадив Президент України Петро Порошенко та активно підтримує голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та має конкретну мету – оновити план розвитку нашої держави, області та району на найближчі роки. Наше спільне завдання і районної влади, і активу сіл, і мешканців населених пунктів — усім разом визначити найважливіші проекти та знайти можливість реалізувати задумане», – підкреслила на останок Ганна Карпова.

Ананьївська районна державна адміністрація