г. Ананьев, Одесская область
АнаньевВ УкраинеНовини Ананьївської районної держадміністрації → ЗВЕРНЕННЯ до громадсько-політичних сил, усіх жителів Ананьївського району
26
май 2016

ЗВЕРНЕННЯ до громадсько-політичних сил, усіх жителів Ананьївського району

ЗВЕРНЕННЯ

до громадсько-політичних сил, усіх жителів Ананьївського району, небайдужих до долі району, патріотів України.

25 травня 2016 року сталася безпрецедентна нахабна подія, акт цинізму та нахабства. Депутати Ананьївскої районної ради від Опозиційного блоку ініціювали проведення позачергової сесії районної ради .

Вранці група депутатів на чолі з головою депутатської фракції ОпБ Миколою Баланом звернулася до голови районної ради Валентина Мокряка з тим, щоб провести позачергову сесію. Він відповів їм, що відповідно до чинного законодавства сесію можна провести через добу після надходження заяви. Тим більше, що Розпорядженням за № 39 від 25 травня 2016 року оголошено про пленарне засідання дев’ятої позачергової сесії Ананьївської районної ради сьомого скликання 27 травня 2016 року.

На початку засідання заступник керівника Котовської місцевої прокуратури Ігор Кучерявий поінформував присутніх депутатів про те, що їх дії незаконні. Але, незважаючи на це, депутати внесли зміни до Регламенту районної ради. Раніше діяла норма, що зняти голову райради можна 2/3 голосів. Після внесених змін для цього досить більшості присутніх на сесії депутатів.

Потім було винесено питання про обрання нового голови районної ради. Спочатку 20 голосами був знятий Валентин Мокряк. Стількома ж голосами було обрано головою районної ради Миколу Балана, який обіймав дану посаду з 2004 по 2015 рік.

Ми сприймаємо це, як прояв абсолютного цинізму, як перекручування закону на власний розсуд.

Спадок Революції гідності, жертви Героїв Небесної Сотні, сотні загиблих у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України нас усіх зобов’язують до активних дій з недопущення реваншу посібників режиму Януковича.

Миколу Балана, як чиновника часів Януковича, як одного з найактивніших його посібників не можна допускати на керівну посаду органу місцевого самоврядування, як з позиції люстраційного законодавства, так і з моральної точки зору.

Звертаємось до усіх небайдужих жителів Ананьївського району, яких турбує подальша їх доля та доля майбутніх поколінь, усіх патріотів з проханням проявити свою громадянську позицію, відстояти законність та демократію на Ананьївщині та прийти на сесію Ананьївської районної ради, яка відбудеться в п’ятницю, 27 травня 2016 року о 10.00 в сесійній залі Ананьївської районної ради.

Давайте разом об’єднаємо наші зусилля за для недопущення посміховиська над нашим районом, заявіть свій рішучий протест проти реваншиста Миколи Балана і подібним їм перебиркам, яким давно громада вказала на місце у смітнику історії.

Демократія і законність основні пріоритети на Ананьївщині !

Слава Україні !

Голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук

Голова районної ради Валентин Мокряк