г. Ананьев, Одесская область
АнаньевНовини Ананьївської районної держадміністрації → Зустріч з потенційними інвесторами - представниками україно-китайської кампанії «Синвей Україна»
10
дек 2015

Зустріч з потенційними інвесторами - представниками україно-китайської кампанії «Синвей Україна»

9 Грудня 2015 року відбулась зустріч керівництва Ананьївського району з потенційними інвесторами - представниками україно-китайської кампанії «Синвей Україна»

Протягом останнього періоду багато розмов велося навколо залучення інвестицій в Ананьївський район. З приходом нового керівництва району, органів місцевого самоврядування слова почали реалізовуватися у реальні справи.

Щойно завершилась робоча зустріч голови районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука, голови районної ради Валентина Мокряка, Ананьївського міського голови Павла Маковецького з представником україно-китайської кампанії «Синвей Україна» Костянтином Левіним. Дана зустріч відбулась завдяки ініціативі та наполегливості депутата Одеської обласної ради Олега Корженка, який запропонував представникам кампанії ознайомитися з ресурсами міста та району. Під час зустрічі Олег Вікторович наголосив: «Я зацікавився діяльністю кампанії «Синвей Україна» тому, що в їх пропозиціях є суттєва економічна доцільність. У разі реалізації інвестиційних проектів, людям будуть надані робочі місця, що сприятиме економічному розвитку району та росту рівня благополуччя його жителів».

Представник кампанії Костянтин Левін зазначив, що вони планують збудувати агрокомплекс орієнтовно на 6-8 тисяч робочих місць. До складу агрокомплексу входитимуть заводи по переробці сільськогосподарської продукції, тваринницькі ферми, м’ясокомбінат, птахофабрика, а також вирощування зернових та овочів. «У разі реалізації наших планів ми готові використовувати наявну соціальну інфраструктуру району із залученням новітніх технологій в навчальні заклади.

Ананьївський район для нашої кампанії привабливий близькістю шляхопроводів та наявними комунікаціями. А, для району наші пропозиції цікаві як в соціальному плані, так і розвитку економіки.  І, що  найголовніше, підприємства нашої кампанії працюють для людей, а не люди для підприємств», - наголосив Костянтин Борисович.

Присутній на зустрічі депутат районної ради Федір Кузя зауважив, що свого часу в районі були досить непогані підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, працював молочний завод. Але, через економічну кризу все це було втрачено. На сьогодні в районі налічується до 4 тисяч голів дійного стада, а збуту молока, по-суті, немає.

Ананьївський міський голова Павло Маковецький зазначив, що в місті є декілька земельних ділянок, які місто готове виділити для будівництва підприємств переробки сільгосппродукції.

Крім зазначеного, було обговорено можливість будівництва в районі підприємств не сільськогосподарського призначення, а саме цегельного заводу та підприємства з розливу води.

Підводячи підсумок зустрічі голова райдержадміністрації Дмитро Маковейчук наголосив на тому, що керівництво району, органів  місцевого самоврядування готові до співпраці. «Це дуже важливо для розвитку району, для його жителів. Ми обіцяємо усіляку підтримку з боку місцевої влади».