г. Ананьев, Одесская область
АнаньевНовини Ананьївської районної держадміністрації → Cемінар з питань застосування нових механізмів надання населенню житлових субсидій
14
дек 2015

Cемінар з питань застосування нових механізмів надання населенню житлових субсидій

В рамках реалізації Проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” 10 грудня 2015 року в м. Одесі відбувся семінар з питань застосування нових механізмів надання населенню житлових субсидій, в якому взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення Ананьївської районної державної адміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації,Ананьївського районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді,уповноважені особи сільських райд району та Ананьївської міської рад, представники підприємств-надавачів послуг.

Організацію та проведення семінару здійснило ПАТ “Інформаційно-аналітична агенція Статінформ-консалтинг” згідно договору, укладеному з Міністерством соціальної політки України.

З детальними та змістовними роз’ясненнями щодо застосування нового Порядку призначення субсидій населенню до присутніх звернулись викладачі семінару Маркевич І.В. та Коваленко Л.В.

Захід відбувавася в атмосфері щирої зацікавленості у винайденні шляхів вирішення будь-яких складних питань, з боку запрошених до участі в семінарі учасників лунало чимало зауважень та слушних пропозицій щодо удосконалення існуючого законодавства в даній сфері.

“Ми- гвинтики єдиного механізму, який повинен працювати злагоджено та ефективно, оскільки наша спільна робота має давати реальні результати громадянам, які потребують допомоги від держави”- головне послання, яке було озвучено учасниками семінару за підсумками проведеного заходу.