г. Ананьев, Одесская область
АнаньевНовини Ананьївської районної держадміністрації → Стан справ в УСЗН Ананьївської РДА
17
янв 2016

Стан справ в УСЗН Ананьївської РДА

В Ананьївському районі порівняно з минулим роком в 10 разів збільшилась кількість зверненнь громадан на отримання субсидії. Таку інформацію озвучили в управлінні соціального захисту населення (УСЗН) Ананьївської райдержадміністрації.

Зі слів начальника управління СЗН Людмили Світлицької, в 2014 році на отримання судсидії на житлово-комунальні послуги до Ананьївського УСЗН звернулись 326 осіб. В 2015 році кількість зверненнь на отримання субсидії з житлово-комунальних послуг складає 3145. Зараз на опрацюванні в управлінні перебуває 3233 заяви, по яким зроблені відповідні запити до підприємств - надавачів послуг. На даний час оприцьовано та призначено субсидії по 2333 справам.

За названими показниками криються проблеми з якими співробітники управління стикаються щоденно. Одним з найсуттєвіших негативних факторів які впливають на швидкість опрацювання заяв громадян є недостатня кількість працівників управління. Адже всі скорочення штатів райдержадміністраціі на протязі багатьох років проводилися за рахунок саме районного управління соціального захисту населення. Сектор послуг населенню при цьому тільки розширювався. Наразі ця проблема визнана і вирішується.

"Голова районної дежадміністрації і голова райнної ради відвідували управління, вивчали наші проблеми. Визначили, що одна з основних проблем це проста нестача кадрів. Тому мною підготовлені пропозиції щодо затвердження нової структури управління і я впевнена, що керівництво дослухається до нас і затвердить нову структуру. Для того щоб ми могли більш ефективно працювати далі", - зазначила Свілицька Л.Я.

Підтвердженням тому, що штат управління слід поповнити, є той об'єм справ що опрацьовується спеціалістами управління, яким доводиться працювати по 12 годин на добу, у вихідні та св'яткові дні. Співробітники управління, розуміючи проблеми малозабезпечених верств населення, що виникли останнім часом, роблять все від них залежне, але вони не "залізні" і теж потребують захисту та допомоги.

Валентина Мудрик