г. Ананьев, Одесская область
АнаньевНовини Ананьївської районної держадміністрації → «Не зважаючи ні на що ми продовжуємо жити…»
03
дек 2015

«Не зважаючи ні на що ми продовжуємо жити…»

"Не зважаючи ні на що ми продовжуємо жити…"

Інвалідність є соціальним явищем, уникнути якого не може жодне суспільство. Кожна держава, відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує свою соціальну та економічну політику щодо осіб з обмеженими фізичними або розумовими вадами. Звичайно, масштаб інвалідності залежить від ряду факторів, таких як стан здоров’я нації, розвитку системи охорони здоров’я, стану екологічної культури та, навіть, від політичних чинників, зокрема участі у війнах та військових конфліктах.

Сьогодні в Ананьївському районі на обліку знаходиться близько 1000 інвалідів. Завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації та громадської організації інвалідів жоден з громадян зазначеної категорії не залишається одиноким, без уваги.

З нагоди Міжнародного Дня інвалідів, який щороку відзначається 3 грудня, інваліди району зібралися у сесійній залі міської ради, де мали змогу поспілкуватися з керівниками району, ряду служб.

Не зважаючи ні на що ми продовжуємо жити…

Відкриваючи зібрання, голова громадської організації інвалідів Роман Бондаренко щиро подякував усім за небайдужим за підтримку членів організації. «Незважаючи ні на що ми продовжуємо жити, бути терплячими і відкривати свої серця для добра», - сказав Р.Бондаренко.

Від імені голови райдержадміністрації Дмитра Маковейчука до присутніх звернулася виконувачка обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Світлицька з найщирішими побажаннями добра, миру, злагоди та здоров’я вручила голові організації книгу Левка Лук’яненка «Шлях до відродження» та наголосила на тому, що змінити умови життя інвалідів в соціумі кардинально й одразу не можна. Але, політика держави щодо осіб з обмеженими можливостями на даний час базується на створенні належних умов для життєдіяльності, забезпеченні інтеграції інвалідів в суспільство за принципом «Рівний – рівному». 

З побажаннями здоров’я, наснаги, терпіння та благополуччя до присутніх звернулися заступник голови районної ради Петро Зейкан, Ананьївський міський голова Павло Маковецький, помічник депутата обласної ради Борис Кіндюк, представник Благодійного фонду народного депутата України Івана Фурсіна Олександр Бєльцев.

День інвалідів 2015 рік

День інвалідів 2015 рік

День інвалідів 2015 рік

День інвалідів 2015 рік

День інвалідів 2015 рік

З нагоди Міжнародного Дня інвалідів активним членам організації від імені голови райдержадміністрації та голови районної ради було вручено Грамоти,в яких написано наступні строки:

Бажаєм щастя і достатку,

Ясного неба і тепла, 

В житті Вам злагоди й порядку,

Щоб доля світлою була.

В роботі – успіхів, везіння,

У справах – вічного горіння!

Від душі любові Вам бажаєм

І хай Вам Господь Бог допомагає.

На останок, приємні хвилини всім присутнім подарували працівники районного Будинку культури та самодіяльні аматори сцени